Meist

Oleme suured videomängurid ja kollektsionäärid olnud juba üheksakümnendate algusest saadik, kuid alates kusagil 2008 kandist hakkasime asja tõsisemalt võtma. Alustasime videomängudest kirjutamisega, sisu loomisega, e-spordi arendamisega ja retromängude kultuuri promomisega. Enne kõike oleme ise endiselt kollektsionäärid, pannes riiulisse ja klaasi taha haruldasi mänge, figuriine, mangasid, lauamänge ja palju palju muud. Oleme ka suur LVUP muuseumi toetaja.

Hobbygamer.ee veebipood eksisteeris varem 2014-2017, kuid erinevatel põhjustel otsustasime poe sulgeda ja müümata jäänud kaup jäi lattu seisma. 2021 aasta lõpus hakkasime vana kaupa läbi osta.ee kiiresti liigutama, kuid märkasime, et on tekkinud uued huvilised, järgmine põlvkond näljaseid retromängude huvilisi, seega on aeg alustada uuesti.

Võtame aeglaselt ja rahulikult, proovime tuua erinevat valikut, kuid anna meile aega. Külasta ikka uuesti, võta osa kampaaniatest ja jälgi meie Facebooki ja ka osta.ee e-poodi, kus plaanime ka edaspidi liigutada kaupa, mida siia veebipoodi ei pea vajalikuks lisada. Kuna pood alles ehitatud, siis ootame tehnilisi probleeme, kuid lahendame kõik nagu jõuame.

Head kogumist ja mõnusat retrohõngulist atmosfääri.

Lugupidamisega

Raiko Puust – Erik Kesa